Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hot] 17 latek zgwałcił konia


Dohoian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pijany 17-latek z Węgorzewa (woj. warmińsko-mazurskie) dopuścił się gwałtu na kucyku

 

Policja zatrzymała na gorącym uczynku 17-letniego mieszkańca Węgorzewa, który gwałcił na polu kucyka. Za seksualne wykorzystywanie zwierzęcia Patryk Ś. otrzymał 500 złotowy mandat.

Policjantów powiadomił właściciel konika, który dojrzał 17-latka jak kręci się na jego polu wśród pasących się koni - Na miejsce został wysłany patrol- informuje asp. Mariola Ostaszewska z KWP w Olsztynie. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, oniemieli z wrażenia. Zastali na polu 17-letniego mężczyznę, który gwałcił małego kucyka - dodaje rzeczniczka.

 

Stróże prawa nie zamierzali dłużej patrzeć na ten ohydny obrazek, tylko zatrzymali dewianta. Na komisariacie okazało się że we krwi 17-latka jest ponad promil alkoholu. Zoofil noc spędził w areszcie. Kiedy wytrzeźwiał został ukarany 500-złotowym mandatem za wykorzystanie zwierzęcia do celów niezgodnych z jego naturą. Jednak to nie koniec jego problemów. Na wniosek organizacji opieki nad zwierzętami sprawą zajęła się prokuratura.

Za znęcanie się nad zwierzętami grożą mu dwa lata wiezienia. Trzeba tu dodać że koń był płci męskiej.

 

 

Co o tym myślicie? :D Koń to był chłopak :D a 17 latek również. Minotaur? :O

 

dobra kara?

 

głosujcie;)

Źródło:

www.onet.pl

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No wiecie, był pijany. Ale ja też nie ogarniam tego co on zrobił. ciekawe ile miał promili ^.^

 

Teraz niech każdy się podemną podpisuje co tam chce i na końcu "Pozdrawiamy" xD

 

@edit

 

chcę to wrzucić na youtube, ma ktoś głos po mutacji na lektora? mam 571 widzów polecam! ^.^

Opublikowano

lol nie miał kogo zgwałcić tylko kucyka????

 

Biedny konik.....

 

Też jestem ciekaw czy mu sie podobało ^^

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

haha:D DObre sobie;p +dla ciebie za taką "śmieszną" informacje:D

th_24948_sygnatura_dupa_122_1097lo.jpg

Opublikowano

hahaha , nie wiem o czym ten facet myślał ale totalnie mu nie wyszło :D

Pewnie haluny miał :D

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

o.O ale żal...

 

Widać kto tu jest dzieckiem metina

Nawet możesz nie grać w metina ale piszesz jak dziecko metina więc nim jesteś

s2c77Oa.png

Opublikowano

 

 

@edit

 

chcę to wrzucić na youtube, ma ktoś głos po mutacji na lektora? mam 571 widzów polecam! ^.^

Modulator głosu i będzie ok ;)

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Widać kto tu jest dzieckiem metina

Nawet możesz nie grać w metina ale piszesz jak dziecko metina więc nim jesteś

żal mu tego że tak w metinie się nie da ;<

 

 

@topic.

pozdrów konika, niech wraca do zdrowia...

 

info z onetu...

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Mastick nie śmiej sie bo sam tak skończysz - wiesz sam czemu xD

 

@top

Niezły dojeb, zamiast jakąś babkę to woli zwierzęta :D

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

"17 latek walił konia ,dosłownie ! " Taki powinien być tytuł :D:D:D Co do gościa to pewnie trauma do końca życia :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...